17 marca 2022 Udostępnij

20 Najlepsze aplikacje do nauki hiszpańskiego w 2022 roku

Aplikacje językowe zrewolucjonizowały sposób, w jaki się uczymy. Obecnie za pomocą aplikacji można ćwiczyć umiejętności słuchania, pisania, czytania, a nawet mówienia z dowolnego miejsca na świecie.

Sporządziliśmy listę najlepsze aplikacje do nauki hiszpańskiego poniżej i podzieliliśmy je na różne kategorie, w tym gramatykę, mówienie i słuchanie. Bez względu na to, jaki obszar języka hiszpańskiego chcesz poprawić, pokażemy Ci najlepsza aplikacja dla niego.

Najlepsze aplikacje do nauki języka hiszpańskiego ogółem

Preply

Do czego jest najlepsza: Przepraszam, nie mogliśmy się powstrzymać, ale jest wiele powodów, dla których uważamy, że Preply jest najbardziej niesamowitą aplikacją do nauki języka hiszpańskiego. Preply to przede wszystkim korepetycje, które łączą w sobie najbardziej efektywne aspekty nauki w klasie lekcji hiszpańskiego w klasie z wygodą, jaką daje aplikacja językowa.

Kiedy popełniasz błędy, otrzymujesz natychmiastową informację zwrotną. Uczniowie uczą się w swoim we własnym tempieNauczyciele stosują różne metody nauczania, aby upewnić się, że uczniowie w pełni zrozumieli daną koncepcję, zanim przejdą dalej.

Co najważniejsze, uczniowie mają możliwość ćwiczenia mówienia na żywo. Możesz przezwyciężyć strach barierę przed mówieniem Hiszpański na głos i możesz zacząć stosować w praktyce to, czego się nauczyłeś - to właśnie wtedy robi się prawdziwe postępy. Preply to doskonały wybór jako podstawowa aplikacja do do nauki języka hiszpańskiego.

Cena: Funkcja wyszukiwania korepetytorów pozwala na wybranie kwoty, jaką chcesz zapłacić i obszaru języka hiszpańskiego, na którym chcesz się skupić (jeśli w ogóle). Ceny zaczynają się od 5 dolarów za godzinę. Jeśli nie jesteś zadowolony z lekcji, Preply zwróci Ci pieniądze lub wymieni korepetytora za darmo.

Cechy: Preply łączy uczniów z ekspertami hiszpańskiego na lekcje 1 na 1 za pośrednictwem czatu wideo online. Możesz wybrać swojego korepetytora na podstawie różnych czynników, takich jak kraj pochodzenia, specjalizacja, dostępność, opinie i cena. Wszyscy nowi uczniowie przechodzą test kwalifikacyjny, a aplikacja szacuje, ile godzin nauki będą potrzebować, aby przejść na wyższy poziom biegłości językowej (CEFR).

Od tego momentu można wybrać plany nauczania Preply Learning, gotowe do realizacji. kursy hiszpańskiego lub skupić się tylko na tych umiejętnościach i słownictwie, które są Ci osobiście potrzebne. Studenci mogą ćwiczyć mówienie w języku hiszpańskim już od pierwszej lekcji.

Tłumacz hiszpańskiego +

Co to jest najlepsze dla: Ponieważ jest tak bogaty w funkcje (i darmowy!), Tłumacz hiszpańskiego+ to świetne narzędzie, które warto mieć w swoim telefonie. Chociaż Tłumacz hiszpańskiego+ jest dość ograniczony w swoich możliwościach, aby pomóc Ci pracować nad mówieniem, możesz myśleć o nim jako o świetnym uzupełnieniu innych, bardziej wyspecjalizowanych narzędzi do nauki hiszpańskiego.

Cena: Darmowy

Właściwości: Tłumacz hiszpańskiego+ to wszechstronna Aplikacja do nauki języka hiszpańskiegoz zaawansowanym tłumaczem zdań, wszechstronnym słownikiem, koniugatorem czasowników, rozmówki, flashcardsquizami ze słownictwa i wieloma innymi funkcjami. Aplikację można również spersonalizować, dodając do haseł słownikowych notatki, zdjęcia i nagrania dźwiękowe.

Ucz się hiszpańskiego +

Co to jest najlepsze dla: Chociaż może nie być świetna, jeśli Twoim celem jest osiągnięcie biegłości, Ucz się hiszpańskiego + jest solidnym narzędziem do uzyskania podstaw konwersacji po hiszpańsku.

Cena: Darmowy

Funkcje: Learn Spanish + zawiera 101 lekcji, 1,190 przydatnych zwrotów i ponad 4,000 interaktywnych ćwiczeń. Te interaktywne ćwiczenia są jego największą siłą, dzięki czemu nauka hiszpańskiego zabawne i wciągające doświadczenie. Zaawansowane rozpoznawanie mowy pomaga w poprawnym wymawianiu słów i zwrotów, a maskotka, panda Pingo, motywuje Cię do nauki.

Najlepsze aplikacje do nauki czytania

Beelinguapp

Do czego jest najlepsza: Beelinguapp to szybko rozwijająca się, nowa aplikacja do nauki języków obcych która" jest świetna dla uczących się hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, aby pracować nad słuchaniem i czytaniem. Nie pomoże Ci ona w umiejętności pisania ani w ćwiczeniach z mówienia, ale jest bardzo przydatna, bezpłatna aplikacja którą warto mieć w swojej kolekcji.

Cena: The wersja darmowa jest bardzo dobra i nadaje się dla większości osób. Po przekroczeniu tej granicy sprawa się nieco komplikuje. Możesz kupować pojedyncze opowiadania za cenę ok. 1$, płacić miesięczny abonament abonament w wysokości 1,99 USD miesięcznie, aby odblokować wszystkie opowiadania, lub wykupić dożywotnią subskrypcję za 24,99 USD.

Cechy: Beelinguapp to zbiór darmowych opowiadań, które możesz czytać po hiszpańsku, z tłumaczeniem na Twój język ojczysty. języku ojczystym wyświetlane jednocześnie. Jak już wspomnieliśmy w naszym artykule na temat jak uczyć się hiszpańskiegoczytanie jest jednym z najlepszych sposobów na zdobycie hiszpańskiego słownictwa! Wszystkie teksty są wyposażone w funkcję audio, która pozwala usłyszeć nowe słowa wypowiadane na głos. Można również używać go jako audiobooka, dzięki czemu można po prostu słuchać, a nie czytać.

LingQ

Doczego nadaje się najlepiej

: Jeśli mniej interesują Cię ustrukturyzowane lekcje gramatyki i słownictwa, a chcesz uczyć się w kontekście poprzez czytanie, to jest to świetny wybór dla Ciebie.

Cena: Istnieje wiele różnych opcji cenowych, w tym plan Premium za 12,99 dolarów miesięcznie i plan Premium Plus za 39,99 dolarów miesięcznie. Wszystkie ceny spadają, jeśli kupisz więcej niż jeden miesiąc na raz, z planu Premium dostępne za 7,99 dolarów miesięcznie za pakiet 24 miesięcy i Premium Plus za 34,99 dolarów miesięcznie przez 24 miesiące.

Funkcje: LingQ to w zasadzie biblioteka treści z całej sieci, w tym ze źródeł takich jak Netflix, Medium, YouTube i Quora, która pomaga w nauce języka hiszpańskiego poprzez czytanie tekstów. Możesz zaznaczać słowa, których nie znasz, budować własne flashcardsi wrócić do nich później, aby nauczyć się tego słownictwa. Możesz również zaimportować własne treści i skorzystać z lekcji dyktowania, które pomogą Ci poprawić umiejętności słuchania.

Najlepsze aplikacje do nauki słuchania

Glossika

Co jest najlepsze?: Glossika to aplikacja do nauki hiszpańskiego poprzez słuchanie, co oznacza, że jest idealna dla osób, które przedkładają naukę ze słuchu nad strukturę i gramatykę. Subskrypcja obejmuje również wszystkie języki obce Glossiki. języki obcewięc jest to dobry wybór, jeśli chcesz się uczyć nie tylko uczyć się hiszpańskiego.

Cena: Po siedmiodniowym bezpłatnym okresie próbnym, można wybrać pomiędzy planem płatności 30 dolarów miesięcznie lub 299,88 dolarów rocznie.

Cechy: Glossika wykorzystuje lekcje audio, aby pomóc Ci w nauce języka hiszpańskiego poprzez metodologię opartą na powtarzaniu materiału. Możesz również korzystać z dyktand, testów wielokrotnego wyboru oraz funkcji "uzupełnij luki".

FluentU

Co to jest najlepsze dla: FluentU może być bardzo pomocny dla osób średnio- i średnio zaawansowanych uczących się hiszpańskiego którzy potrzebują rozwinąć swoje słownictwo. Niektórzy uważają, że to rozwiązanie jest odpowiednie dla ich styl uczenia sięwięc warto spróbować, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Cena: FluentU oferuje wszystkim użytkownikom 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Po tym czasie plan podstawowy kosztuje 15 dolarów miesięcznie, a plan premium 30 dolarów za jeden miesiąc. Roczna subskrypcja kosztuje odpowiednio 120 i 240 dolarów.

Cechy: FluentU został nazwany "YouTube dla dla uczących się języków obcych." Jest to bank filmów w języku hiszpańskim z hiszpańskimi napisami (wraz z wieloma innymi różnymi językami), z możliwością włączenia dodatkowych napisów w swoim języku. Jeśli nie rozumiesz jakiegoś hiszpańskiego słowamożesz najechać na nie kursorem, a pojawi się jego definicja.

Po obejrzeniu filmu dostępny jest quiz sprawdzający stopień zrozumienia, do którego dołączone są fragmenty wideo. Nowe słowa których się uczysz, są automatycznie wprowadzane do flashcard dzięki czemu można je później ponownie zapamiętać.

Najlepsze aplikacje do mówienia

Speechling

Doczego nadaje się najlepiej

: Jeśli najbardziej zależy Ci na mówieniu i wymowie, to jest to fantastyczne narzędzie dla Ciebie. Dzięki informacjom zwrotnym od native speakera może on w znacznym stopniu poprawić Twoją mowę, a skupienie się na zdaniach jest dobre dla osób, które wolą nie uczyć się gramatyki.

Cena: Możesz otrzymać do 35 sesji coachingowych miesięcznie za darmo. Za nieograniczoną liczbę sesji trzeba zapłacić 19,99 USD miesięcznie.

Cechy: Speechling obejmuje coaching jeden na jeden z native speakeremnagrania audio z sesji treningowych oraz porównanie Twojej wymowy z wymową native speakera. native speakerem hiszpańskim. Możesz nawet wybrać, czy native speaker native speakergłos jest męski lub żeński.

W ciągu 24 godzin otrzymasz informację zwrotną od trenera i możesz skorzystać z zestawu narzędzi z ćwiczeniami do dyktowania, flashcard Możesz też skorzystać z zestawu narzędzi z ćwiczeniami dyktowania, kartami flash, ćwiczeniami słuchania i innymi funkcjami.

SpeakEasy

Do czego nadaje się najlepiej: Ta aplikacja jest świetna, jeśli potrzebujesz hiszpańskiego z konkretnego powodu, na przykład na wakacje lub w podróży służbowej. Jeśli chcesz nauczyć się poprawnego wymawiania nowych słów, jest to znacznie lepszy wybór niż noszenie przy sobie słownika lub rozmówek. rozmówek niż noszenie przy sobie słownika czy rozmówek.

Cena: $3.99

Właściwości: SpeakEasy to przede wszystkim rozmówki w formie aplikacji. Zamiast jednak podawać wypisane wersje szukanych zwrotów, użytkownik otrzymuje nagranie audio dzięki czemu można dokładnie zrozumieć, jak je wymówić. Dostępna jest również flashcard aby ułatwić utrwalanie nowo poznanych zwrotów.

Cudu

Dla kogo jest najlepsza: Ta aplikacja wymaga podstawowej znajomości języka hiszpańskiego, więc nie jest przeznaczona dla osób zupełnie początkujących. Jest to jednak dobra opcja, jeśli niechętnie mówisz po hiszpańsku do rodzimych użytkowników.

Cena: Darmowa

Cechy: Cudu to aplikacja, która zapewnia codzienną praktykę konwersacyjną. Daje możliwość słuchania, czytania i uczenia się z lekcji opartych na dialogach. Aplikacja zawiera również test korekcji błędów oraz nagrywanie głosu, dzięki czemu możesz stopniowo doskonalić swoje rozmowy po hiszpańsku.

Najlepsze aplikacje do pisania

Duolingo

Co to jest najlepsze dla: DuolingoSłynna maskotka sowy jest bardzo przekonywująca! Jeśli zapomnisz wziąć udział w lekcji, aplikacja będzie Cię nękać, wysyłać e-maile i informować, że Twoja "passa" nauki jest zagrożona. Oznacza to, że jest to świetna aplikacja do budowania codziennego nawyku uczenia się.

Cena: DuolingoPodstawowe funkcje są bezpłatne, ale Duolingo Plus kosztuje 6,99 USD miesięcznie.

Funkcje: Duolingo jest najpopularniejszą aplikacji do nauki języków obcych tam, więc szanse są całkiem dobre, że już próbowałeś go. Daje użytkownikom 5-minutowe gry, aby nauczyć się hiszpańskich słów i odrobiny gramatyki. Pozwala również ćwiczyć pisanie po hiszpańsku poprzez uzupełnianie zdań lub literowanie nowego słownictwa, ale głównie gry polegają na tłumaczeniu zdań na hiszpański z angielskiego lub odwrotnie.

Najlepsze aplikacje do nauki słownictwa

Rosetta Stone

Do czego jest najlepsza: Rosetta Stone jest przeznaczony jako główna metoda do nauki języka hiszpańskiegoale uważamy, że jej zaletą jest pomoc w przyswajaniu nowych słówek.

Cena: Rosetta Stone kiedyś była drogim jednorazowym zakupem, ale od 2020 roku przeszła na model subskrypcji. Trzy miesiące kosztują 35,97 dolarów, dwanaście miesięcy - 119,88 dolarów, a dwadzieścia cztery miesiące - 167,76 dolarów. Pakiet dożywotni kosztuje 199 dolarów.

Funkcje: Rosetta Stone może być używany na komputerze stacjonarnym lub jako aplikacja mobilna. Kursy są podzielone na jednostki, które są przeznaczone do stosowania przez 30 minut dziennie przez sześć tygodni. W większości lekcji pokazywane jest słowo lub zdanie po hiszpańsku i trzeba je dopasować do odpowiedniego obrazka. Prawie wszystkie treści są w języku hiszpańskim, a nie w twoim ojczystym język ojczystydzięki czemu odtwarza się rzeczywisty świat doświadczenie.

Rosetta Stone wykorzystuje stronę rozpoznawanie mowy aby dać Ci wskazówki dotyczące Twojego akcentu. Dostępne są również opcjonalne gry oraz czat, na którym można spotkać innych uczących się hiszpańskiego z którymi można dzielić się radami i frustracjami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą pełną recenzję Rosetta Stone tutaj.

Top tip: Jeśli chcesz mówić płynnie, połącz aplikacje do nauki słówek, takie jak Rosetta Stone z metodami, które pozwalają na więcej praktyki w mówieniu.

SpeakEasy Hiszpański

Do czego nadaje się najlepiej: Ta aplikacja jest świetna, jeśli chcesz nauczyć się nowych zwrotów i usłyszeć, jak je wymawiać. Jest to znacznie wygodniejsza wersja tradycyjnych rozmówek.

Cena: $3.99

Właściwości: SpeakEasy to kolejne rozmówki w formie aplikacji.

Ucz się hiszpańskiego przez Mindsnacks

Do czego jest najlepsza: Ta aplikacja na pewno nie nauczy Cię hiszpańskiego, ale jest świetnym narzędziem uzupełniającym dla początkujących, które można wykorzystać do ćwiczenia słownictwa.

Cena: Darmowa

Cechy: Ta Aplikacja do nauki języka hiszpańskiego jest narzędziem do nauki języka hiszpańskiego przeznaczonym dla początkujących. Zamiast flashcardsMindsnacks wykorzystuje wciągające, interaktywne gry, aby pomóc Ci zapamiętać ponad 1000 nowych słówek. Aplikacja zawiera również lekcje gramatyki dotyczące koniugacji czasowników.

Memrise

Do czego jest najlepsza: Jest to kolejna aplikacja służąca przede wszystkim do poszerzania słownictwa. I znów, nie osiągniesz biegłości używając Memrise ale jest to skuteczny sposób, aby poprawić swój słownictwai jest darmowa!

Cena: Darmowa lub Memrise Pro kosztuje 8,99 dolarów miesięcznie, 18,99 dolarów za trzy miesiące lub 59,99 dolarów za rok.

Funkcje: Memrise to flashcard aplikacja, która wykorzystuje powtarzanie w odstępach czasu, aby pomóc nowe słowa i zwrotów "utknąć" w pamięci długotrwałej. Wiele z jej flashcards jest generowanych przez użytkowników, więc jest w czym wybierać.

Dla płacących użytkowników dostępna jest również rozpoznawanie mowy która pozwala ćwiczyć wymowę, a także zbiór filmów z ludźmi z Hiszpanii i innych krajów hiszpańskojęzycznych wypowiadających słowa lub zwroty, nazwanych "Ucz się z mieszkańcami".

Najlepsze aplikacje do nauki z korepetytorami

Preply

Do czego jest najlepsza: interakcje 1 na 1 z native speakerem języka hiszpańskiego oraz plan dostosowany do potrzeb indywidualnych uczniów. Preply umożliwia studentom osiągnięcie konkretnych celów, na przykład konwersacji, nauki do egzaminu lub nauki dla biznesu.

Cena: Ceny zaczynają się od 5 dolarów za godzinę. Jeśli nie jesteś zadowolony z lekcji, Preply zwróci Ci pieniądze lub wymieni korepetytora za darmo.

Cechy: Preply łączy uczniów z ekspertami w nauczaniu języka hiszpańskiego. w rzeczywistościLekcje 1 na 1 za pośrednictwem czatu wideo. Masz wiele możliwości wyboru korepetytora, a pierwsza sesja trwa jedną godzinę.

Następnie można wybrać, jak długo mają trwać zajęcia. Lekcje można kupić w pakietach po 6, 12 lub 24, ale można je zaplanować na dowolny czas. Nie musisz trzymać się tego samego przedziału czasowego co tydzień i możesz oczekiwać pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli odwołasz lekcję (pod warunkiem, że poinformujesz o tym z czterogodzinnym wyprzedzeniem).

Najlepsze aplikacje do wymiany językowej

HelloTalk

Do czego jest najlepsza?: Jeśli już mówisz po hiszpańsku i chcesz skupić się na możliwości ćwiczenia czytania, pisania i mówienia z native speakerem native speakeremHelloTalk jest świetną opcją, która jest zarówno bardzo przystępna cenowo, jak i bardzo bogata w funkcje. Jeśli tylko nie przeszkadzają Ci reklamy, możesz korzystać z niego za darmo, co jest świetnym rozwiązaniem dla uczących się języka hiszpańskiego z ograniczonym budżetem.

Cena: . wersja bezpłatna Hellotalk jest obsługiwana przez reklamy. Jeśli nie jesteś fanem, możesz uzyskać członkostwo VIP za 6,99$ miesięcznie, 45,99$ rocznie lub 175,00$ za dożywotnie członkostwo.

Funkcje: HelloTalk to kolejna aplikacja do wymiany językowej z dość atrakcyjnymi funkcjami. Możesz mówić do swojego znajomego na tekst, nagrań głosowych, połączeń głosowych lub połączeń wideo w obu językach ojczystych. Możesz również robić notatki, ulubione słowa i zwroty, które pojawiają się w rozmowach, tłumaczyć wiadomości partnera na czacie i publikować "momenty" (które są podobne do historii z Instagrama), między innymi.

Busuu

Do czego nadaje się najlepiej: Busuu jest świetna do opanowania podstawowych zdań po hiszpańsku na głos. Ponadto, ponieważ użytkownicy premium mogą wybierać, czego się uczą (do pewnego stopnia), jest to świetna aplikacja do nauki kilku ważnych słówek w podróży. Jednak, jak w przypadku wszystkich aplikacji, nie wystarczy używać Busuu aby osiągnąć biegłość.

Cena: Busuu ma wersję darmowąale wiele innych funkcji jest dostępnych dla płatnych użytkowników. Jeśli opłata jest naliczana miesięcznie, Busuu Premium kosztuje 9,99 USD, a Premium Plus - 13,99 USD. Za trzy miesiące, Busuu Premium kosztuje 24,99 USD, a Premium Plus - 28,98 USD. Na sześć miesięcy, Busuu Premium kosztuje 34,92 USD, a Premium plus - 39,96 USD.

Funkcje: Wersja wersja darmowa strony Busuu to flashcard z nagranymi dialogami. Jest też rozpoznawanie mowy narzędzie do rozpoznawania mowy, dzięki któremu można ćwiczyć wymawianie hiszpańskich zwrotów. Lekcje trwają jednorazowo 10 minut.

Członkowie premium otrzymują o wiele więcej korzyści. Dostępne są zaawansowane lekcje gramatyki, a treść jest dostosowana do Twojego powodu, aby nauki hiszpańskiego. Dostępne jest również forum, na którym można znaleźć partnerów do wymiany językowej. Możesz rozmawiać z osobami, które uczą się Twojego języka ojczystego którzy mówią po hiszpańsku i wymieniać się wskazówkami.

Tandem

Do czego jest najlepszy: Tandem daje Ci możliwość ćwiczenia interakcji z biegłymi użytkownikami języka hiszpańskiego. Możesz sprawdzić swoje umiejętności językowe z prawdziwymi ludźmi bez wychodzenia z domu i wydawania pieniędzy. Jest to bardzo polecane dla osób na poziomie średniozaawansowanym, aby utrwalić to, czego się nauczyli.

Cena: Tandem jest darmowy i większość użytkowników uważa, że ta wersja spełnia ich potrzeby. Dostępnych jest jednak kilka uaktualnień. Na przykład, jeśli masz problemy z czytaniem wiadomości, możesz uzyskać nieograniczoną liczbę tłumaczeń wiadomości za 2,99 USD. Tandem Pro kosztuje 6,99 USD za jeden miesiąc, 21,99 USD za sześć miesięcy lub 34,99 USD za rok.

Cechy: Tandem to prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja do wymiany językowej w świecie zachodnim. Koncepcja jest prosta: łączy osoby uczące się języka hiszpańskiego z biegłymi użytkownikami języka hiszpańskiego, którzy wymieniają się językami.

Idea jest taka, że Ty i Twój hiszpańskojęzyczny partner wymieniacie się umiejętnościami językowymi. Połowę czasu spędzasz na rozmowach w swoim języku ojczystym języku ojczystym a połowę czasu w języku hiszpańskim, dzięki czemu obie strony mogą ćwiczyć za darmo.

Możecie wysyłać SMS-y, wiadomości głosowe, a nawet rozmawiać na czacie wideo (jeśli ufacie swojemu nowemu przyjacielowi!). Tandem Pro pozwala użytkownikom łączyć się z użytkownikami w określonym mieście lub miejscowości, aby spotykać się offline oraz usuwa reklamy z platformy.

Pro tip: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach do wymiany językowej, sprawdź nasz artykuł na temat 10 najlepszych aplikacji i stron internetowych do wymiany językowej.

Najlepsze aplikacje do nauki gramatyki

Lingodeer

Co to jest najlepsze dla: Lingodeer jest bardziej rygorystycznym programem do nauki niż niektóre z jego bardziej znanych, zorientowanych na gry konkurentów, i warto wypróbować wersja darmowa aby sprawdzić, czy Ci odpowiada. Jest on jednak bardziej znany jako platforma do nauki japońskiego, koreańskiego i mandaryńskiego niż hiszpańskiego.

Cena: Pierwsza jednostka kursu LingoDeer's Hiszpański kurs może być dostępny za darmo. Po tym, użytkownicy muszą wykupić abonament. Kosztuje ona 11,99 USD za miesiąc, 29,99 USD za trzy miesiące, 55,99 USD za rok lub 119,99 USD za cały okres użytkowania.

Cechy: Kursy LingoDeer są zaprojektowane tak, aby przeprowadzić uczniów od poziomu absolutnie początkującego do średnio zaawansowanego. W przeciwieństwie do wielu aplikacji do nauki, nacisk kładziony jest na naukę nowe słowa w kontekście, dzięki czemu łatwiej zrozumieć gramatykę. Lekcje są krótkie i składają się z serii gier, filmów i łamigłówek.

ConjuGato

Do czego nadaje się najlepiej: Jeśli ćwiczenie gramatyki jest skutecznym sposobem, aby pomóc Ci w swobodnym posługiwaniu się językiem, to jest to jedna z najlepszych najlepszych aplikacji które możesz wykorzystać w tym celu.

Nie tylko pomoże Ci nauczyć się i zapamiętać najczęściej używane czasowniki hiszpańskie, ale także pomoże Ci w odmianie hiszpańskich czasowników stanie się dla Ciebie drugą naturą.

Cena: Darmowy, z opcją pro, która zawiera więcej czasowników i czasów i kosztuje jednorazowo 5,99$.

Właściwości: ConjuGato jest jedną z aplikacji do nauki gramatyki hiszpańskiej stworzoną specjalnie do ćwiczenia koniugacji czasowników. Poznasz 1,000 najbardziej powszechnych hiszpańskich czasowników w grupach po 100 na raz. Możesz wyznaczyć sobie dzienny cel ćwiczeń i wyłączyć lub włączyć formę "vosotros", w zależności od tego, który dialekt języka hiszpańskiego jest dla Ciebie odpowiedni.

Znajdź najlepszą dla siebie aplikację

Istnieje aplikacja do wszystkiego, a to dotyczy również różnych aspektów nauki języka hiszpańskiego. Jeśli chcesz specjalizować się w jednej dziedzinie, istnieją aplikacje, które mogą Ci w tym pomóc, ale zalecamy, abyś starał się uzyskać wszechstronne doświadczenie, abyś mógł pracować nad wszystkimi kluczowymi umiejętnościami językowymi. Praca z korepetytorem 1 na 1 to najlepszy sposób na zdobycie doświadczenia w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i gramatyce, abyś mógł być pewny swojego hiszpańskiego.

Oferujemy korepetycje online z ponad 50 języków.

Preply to jedna z wiodących platform edukacyjnych, która zapewnia lekcje 1 na 1 z certyfikowanymi korepetytorami za pośrednictwem ekskluzywnego czatu wideo.

  • Znajdź mojego korepetytora online teraz
  • 1456 opinii, "Doskonały"

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dobre aplikacje do nauki języka hiszpańskiego?

Istnieje wiele świetnych aplikacji do nauki języka hiszpańskiego, ale aby uzyskać najlepsze ogólne wrażenia, polecamy Preply. Możesz wybrać nauczyciela, który jest rodowitym Hiszpanem, i brać udział w lekcjach 1 na 1, dzięki czemu szybciej osiągniesz swoje cele. Ponadto, możesz ćwiczyć wszystkie zagadnienia, które są omawiane na tradycyjnych kursach językowych, w tym mówienie, słuchanie, czytanie, gramatykę i pisanie.

Jakie są najlepsze aplikacje do nauki gramatyki hiszpańskiej?

Naszym zdaniem ConjuGato jest jedną z najlepszych aplikacji do nauki gramatyki hiszpańskiej, ponieważ skupia się na jednym z kluczowych filarów gramatyki hiszpańskiej, koniugacji czasowników, ale ogranicza się tylko do teorii. Jeśli chcesz zastosować gramatykę hiszpańską w praktyce, wypróbuj Preply, gdzie masz lekcje 1 na 1 z tutorem i możesz pracować nad gramatyką, mówieniem i słuchaniem.

Jaka jest najlepsza aplikacja do nauki wymowy hiszpańskiej?

Speechling to dobra opcja, jeśli szukasz aplikacji do nauki wymowy hiszpańskiej. Pracujesz z trenerem, który koncentruje się na mówieniu i wymowie. Aplikacja Preply również oferuje możliwość pracy z native speakerem nad wymową, ale można również zająć się innymi aspektami nauki języka hiszpańskiego, takimi jak gramatyka i struktura zdań.

Jaka jest najlepsza aplikacja do nauki hiszpańskiego ze słuchu?

Glossika to aplikacja, dzięki której możesz uczyć się hiszpańskiego ze słuchu. Aplikacja koncentruje się na dźwięku i zachęca do wykonywania ćwiczeń. Aplikacja jest jednak ograniczona tylko do dźwięku; nie ma opcji rozmowy z nauczycielem i prowadzenia konwersacji; słuchasz tylko nagrań.

Karol Wyszyński

Redakcja rumunski.info.pl